Volkswagen Up! w wersji GTI

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Up! w wersji GTI
Podczas największego i zarazem najbardziej popularnego zlotu fanów niemieckiej marki Volkswagen przy jeziorze Wörthersee, które trwać będzie w dniach 24-27 maja. Zaprezentowana zostanie wyjątkowa wersja najmniejszego z samochodów niemieckiej marki Volkswagen Up!. Nawiązując do 40 letniej rocznicy pojawienia się pierwszego Golfa w wersji GTI, tak też zaprezentowany zostanie pierwszy sportowy Volkswagen Up! w tej wersji. Samochód wyróżniać będzie szereg elementów. Volkswagen Up! GTI osadzone będzie na dużych 17 calowych felgach, do tego dochodzi obniżone zawieszenie o 15 mm. Nie zabraknie także spoilera.


Fot. Volkswagen

Wnętrze auta także otrzymało bardziej sportowy wystrój, w skład którego wchodzą sportowe fotele, wzbogacona na czerwono deska rodzielcza czy też zmieniona gałka o skrzyni biegów. Oprócz modyfikacji nadwozia i wnętrza, model ten otrzymał nowy silnik TSI wyposażony w turbosprężarkę, dzięki której osiąga moc 115 KM. Dzięki niskiej masie oraz dużej mocy samochód do 100 km/h rozpędza się zaledwie w 8,8 sekundy. Maksymalna prędkość wynosi 197 km/h. Model Volkswagen Up! GTI do sprzedaży trafić ma w 2018 roku.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-22 10:15:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Up--w-wersji-GTI

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt