Opel prezentuje swój kompaktowy SUV Opel Grandland X

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel prezentuje swój kompaktowy SUV Opel Grandland X
Oferta niemieckiego producenta przez długi czas pozbawiona była kompaktowego SUVa, teraz to się zmieni wraz z kolejną tegoroczną premierą o nazwie Opel Grandland X. Auto to otrzymało dynamiczną linie wraz z muskularnymi elementami. Oficjalna premiera samochodu nastąpi podczas targów IAA we Frankfurcie ( 14- 24 września 2017 ), gdzie poznany zapewne jeszcze kolejne nowe samochody tego producenta. Wnętrze Opla Grandland X oferuje dużo przestrzeni, a pakowność modelu można w bardzo szybki sposób powiększyć z 514 litrów aż do 1652 litrów. To wszystko przy zaledwie 4.48 metrów długości, 1.84m szerokości i 1.64m wysokości. Wymiary nowego modelu wskazują że Grandland X jest o 20 cm dłuższy od swoich dwóch wyżej zawieszonych modeli Mokka X oraz Crossland X.


Fot. Opel

Samochód wyposażony będzie ponadto w najbardziej zaawansowane rozwiązania, którymi dysponuje niemiecki producent. Nie zabraknie zarówno systemów pozwalające na automatyczne hamowanie w przypadku wykrycia przeszkody jak też możliwość czytania znaków drogowych oraz informowanie kierowcy o ich zawartości. Z technologicznych nowinek na pokładzie pojazdu znajdzie się między innymi indukcyjna ładowarka do telefonów oraz bezdotykowe otwieranie bagażnika poprzez ruch nogą pod tylnym zderzakiem. Jak na razie producent nie udostępnił oferty jednostek napędowych, które zagoszczą w tym modelu. Jednak na pewno oferta będzie obejmować napęd na wszystkie cztery koła.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-20 13:11:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-prezentuje-swoj-kompaktowy-SUV-Opel-Grandland-X

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt