Volkswagen I.D. Buzz początek ewolucji niemieckiej marki

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen I.D. Buzz początek ewolucji niemieckiej marki
Volkswagen I.D. Buzz swoją premierę miał na początku roku podczas targów w Detroit. Teraz nadszedł czas aby można go było zobaczyć także w Europie. To będzie można dokonać podczas targów w Genewie, które wystartują dzisiaj. Auto swoim wyglądem i znaczeniem dla niemieckiej marki nawiązuje do popularnego modelu T1. Tak jak poprzednik auto pojawia się w okresie rewolucji, może nie zwyczajowej ale technologicznej. Ludzie rozpoczęli myśleć bardziej o otaczających ich środowisku, co za tym idzie wybierają ekologiczne produkty w tym samochody elektryczne, pozwalające na czystsze powietrze w miastach. Volkswagen I.D. Buzz to drugie auto niemieckiego producenta z nowej rodziny samochodów. Auto zbudowane zostało na powiększonej płycie podłogowej MEB-XL. Kiedy i czy w takiej formie auto trafi do sprzedaży jak na razie nie wiadomo. Pewne jednak jest ze rewolucja elektryczna w motoryzacji będzie jednym z najszybciej rozwijających się nowości na rynku samochodowym oraz tematem przewodnim targów.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-07 00:01:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-I-D--Buzz-poczatek-ewolucji-niemieckiej-marki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt