Nowe modele Volkswagena w służbie polskiej Policyjnej

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe modele Volkswagena w służbie polskiej Policyjnej
W pierwszej połowie tego roku Polska Policja otrzyma 391 nowych pojazdów marki Volkswagen, które specjalnie przygotowane zostały do służby. Niemiecki producent przekaże trzy typ modeli, będą to Volkswagen Transporter, Volkswagen Caddy oraz Volkswagen Crafter. Dwa nowej pojazdy, które dostarczone będą Policji, zaprezentowane zostały podczas targów Europoltech 2019. Mniejszy Volkswagen Caddy w wersji wyposażeniowej Trendline, otrzyma turbodoładowaną jednostkę benzynową 1.4 TSI o mocy 125 KM. Auto to przystosowane będzie do przewozu 4 policjantów oraz 1 konwojowanego. W przypadku większego Volkswagena Craftera, pod maską znajdzie się jednostka wysokoprężna 2.0 TDI o mocy 177 KM. Wersja Craftera będzie w stanie pomieścić 4 policjantów oraz 4 konwojowanych. Zarówno Volkswagen Caddy jak też Volkswagen Crafter produkowane są w zakładach zlokalizowanych w Polsce. Pierwszy z nich wytwarzany jest w Poznaniu, drugi w nowej fabryce we Wrześni.


Do służby dołączy:
250 Volkswagen Transporter
106 Volkswagen Crafter w wersji mini więźniarki
35 Volkswagen Caddy w wersji Combi Van

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-12 18:20:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-modele-Volkswagena-w-sluzbie-polskiej-Policyjnej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt