Nowa Opel Astra zawitała w polskich salonach

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Opel Astra zawitała w polskich salonach
Swoją światową premierę Astra - kompaktowy Opel, który produkowany jest w Gliwicach miał podczas targów IAA we Frankfurcie. Od tego czasu można było już składać na ten samochód zamówienia. Jednak dopiero teraz pierwsze egzemplarze trafią do polskich dealerów. Z tej okazji też Opel przygotował dedykowane nowej Astrze dni otwarte, które odbędą się 6-8 listopada. Już na start klienci będą mogli skorzystać przy okazji z dodatkowego wyposażenia o wartości do 3 000 zł.


Fot. Opel

Klienci będą mogli poznać z bliska samochód, przy okazji także zobaczyć nowe rozwiązania, które Opel udostępnił w tym modelu. Cena podstawowej wersji kompaktowego Opla zaczyna się od 59 900 zł. W tej cenie klient otrzyma między innymi silnik o pojemności 1.4l oraz 100 KM mocy. Manualną klimatyzację, radio CD 300 z łączem Bluetooth oraz możliwością podłączenie dodatkowych urządzeń poprzez port USB lub AUX-in. Już w podstawowej wersji nowa Astra będzie miała światła do jazdy dziennej w technologi LED. Na pokładzie standardowej wersji Opla Astry znajdą się także podgrzewane i sterowanie elektrycznie lusterka.

Fot. Opel

Kolejna wersja Enjoy, która zaczyna się od 63 000 zł będzie miała na swoim wyposażeniu multimedialny system IntelliLink z kolorowym wyświetlaczem. Także na pokładzie Astry znajdzie się tempomat z ograniczeniem prędkości, nie pozwalający przekroczyć podaną prędkość. Dla lepszego komfortu w tej wersji znalazła się pokryta skórą kierownica. Za pomocą kierownicy w tej wersji będzie można sterować radiem oraz tempomatem.

Fot. Opel

W kolejnych odmianach Astry - Dynamic oraz Elite, znajdzie się na liście wyposażenia OnStar. Mocno promowany system wsparcia kierowcy, w samochodzie oraz zdalnie poprzez smartphona. Także w tych wersjach dostępne będą innowacyjne reflektory LED IntelliLux. Dzięki zastosowania kilku diod, samochód nie oślepia nadjeżdżających kierowców. W przypadku znalezienia się samochodu z nad przeciwka w strefie rażenia, poszczególna dioda wygasa, zapewniają dalej dobrą widoczność jednak bez utrudniania jazdy innym uczestnikom ruchu.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-03 23:53:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Opel-Astra-zawitala-w-polskich-salonach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt