Renault odświeża swojego bestsellera Renault Captur

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault odświeża swojego bestsellera Renault Captur
Bestseller Renault Captur francuskiego producenta Renault, niebawem pojawi się na rynku nowej szacie. Wprowadzona aktualna wersja modelu w 2013 roku do sprzedaży, znalazł ponad 1.2 miliona odbiorców. Nowy model dysponować będzie przepracowanym designem, który dostosowany został do aktualnej stylistyki całej marki. Dzięki temu auto zyskało na dynamice oraz prezentuje się bardziej atletycznie. Przednie oświetlenie, wykonane zostało w 100% w technologii LED, posiada charakterystyczny układ literki C.


Fot. Renault

Ten sam zabieg stylistyczny wykonany został także w tylnym oświetleniu auta. Nowa odsłona modelu otrzymała ponadto szerszy i jeszcze bardziej charakterystyczny grill. Tak jak mniejszy model nowy Renault Clio, nowy Renault Captur dysponuje większą przestrzenią, wobec aktualnie sprzedawanej odsłony modelu nowy zyskał aż 11 cm na długości.. Nowe fotele w modelu mają zapewnić jeszcze lepszy komfort nawet podczas bardzo długich podróży. Nowy kokpit jest jeszcze bardziej przejrzysty i miła dla oka.

Fot. Renault

Całość oferowana będzie z nowymi jeszcze lepszej jakości i bardziej miłymi w dotyku materiałami. Za odpowiednie nagłośnienie zadbała firma BOSE, która wprowadziła do Renault Captur nowe rozwiązanie Fresh Air Speaker. Tak jak dotychczas, nowy Renault Captur będzie oferował swoim klientom szeroką możliwość personalizacji auta. Pod maską modelu znajdą się silniki benzynowe w zakresie mocy od 100 KM do 155 KM oraz wysokoprężne od 95 KM do 115 KM. Podstawowym silnikiem benzynowym to 100 konny TCe 100 z maksymalnym momentem obrotowym 160 Nm.

Fot. Renault

Pozostałe silnik zasilane benzyną to TCe 130 GPF o mocy 130 KM ( 240 Nm ) oraz TCe 155 GPF o mocy 155 KM (270 Nm). Jednostki wysokoprężne należą do najnowszej rodziny silników Blue dCi o mocach 95 KM ( 240 Nm) oraz 115 KM ( 260 Nm ). Za wyjątkiem podstawowego 100 konnego silnika benzynowego, pozostałe jednostki mogą zostać wyposażone w opcjonalna 7 biegowa automatyczna przekładanie. Standardowo silniki powiązanie są z 5 ( TCe 100 ) lub 6 ( pozostałe ) biegowymi manualnymi skrzyniami. Tak jak w przypadku Renault Clio, tak też w Renault Captur w 2020 roku pojawi się silnik typu PHEV nowej rodziny jednostek E-TECH.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-08 23:40:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-odswieza-swojego-bestsellera-Renault-Captur

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt