Volvo XC90 najwyższa klasa komfortu - Lounge Console

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo XC90 najwyższa klasa komfortu - Lounge Console
Podczas targów w Szanghaju zaprezentowany miała być wyłącznie wersja Excellence, samochód który komfortem przebijał wszystko co dotychczas zaprezentowane została przez szwedzkiego producenta. Podczas samych targów, Volvo pokazał najwyższą wersję z dodatkowym plusem. Nie tylko, że z siedmioosobowego samochodu zrobiono bardzo komfortowy 4 osobowy pojazd. Podczas konferencji na tamtejszych targach, Volvo zaprezentował trzy osobowy XC90.


Fot. Volvo

Szwedzki producent wymontował przedni fotel pasażera i przerobił go na użyteczną i wielofunkcyjną pufę. Nie tylko że może posłużyć jako miejsce na odłożenie butów, ale ponadto pozwala aby pasażer mógł bez najmniejszego problemu położyć na niego nogi. Oprócz tego wbudowany został 17" monitor do komfortowego oglądania filmów. Dla kobiet przewidziano miejsce z dużym lusterkiem oraz miejscem na odłożenie kosmetyków jak też biżuterii.

Fot. Volvo

Volvo po raz kolejny pokazał, że luksus w jego najczystszej formie nie jest dla producenta nowym zagadnieniem. Czy samochód pojawi się w tej formie, trudno na razie stwierdzić. Miejsce jego premiery jednak nie może dziwić. Ponad 2.5 miliona potencjalnych nabywców na pewno będzie miało w tej kwestii ostatnie zdanie. Jest to samochód, którego nie pogardził by żaden prezes lub osoba, która dużo podróżuje i ją na to stać poruszać się po świecie w najbardziej komfortowych warunkach.

Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-21 19:44:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-XC90-najwyzsza-klasa-komfortu-Lounge-Console

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt