Citroen pręży muskuły nowym koncepcyjnym SUVem

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen pręży muskuły nowym koncepcyjnym SUVem
Aircross Concept tak nazywa się nowy koncepcyjny model francuskiego producenta. Pojazd ten prezentuje całkowicie odmienną sylwetkę, którą można było by się spodziewać po Citroenu. Mimo charakterystycznych elementów takich jak nowe płaskie reflektory czy też charakterystyczny grill, Aircross otrzymał odmienną stylistykę. Premiera samochodu zaplanowana jest podczas targów w Shanghaju.


Fot. Citroen

Citroenowi najprawdopodobniej spodobał się pomysł włoskiego producenta FIata jaki wykorzystali w modelu 500X. W tym wypadku jednak mamy do czynienia z umięśnioną wersją C4 Cactus. Mocne akcenty nadwozia Aircrossa to jego nadmiernie duże koła i nadkola. Charakterystyczna jest także struktura materiałów ochronnych dolną część nadwozia w tym także zderzaków.

Fot. Citroen

Wnętrze nowego koncepcyjnego Citroeana jest zapraszające i wypełnione wesołymi kolorami. Tyle drzwi w Aircorssie otwierają się w przeciwną stronę, rozwiązanie znane głownie w samochodach przedwojennych. Rozwiązanie to kryje jedna w sobie wiele pozytywnych walorów, znacznie ułatwiając wysiadanie jak też wsiadanie do samochodu. Jako centrum multimediów służy duży 12” dotykowy ekran zlokalizowany centralnie w kokpicie samochodu.

Fot. Citroen


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-08 22:12:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-prezy-muskuly-nowym-koncepcyjnym-SUVem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt