Dwie gwiazdy Volvo na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwie gwiazdy Volvo na targach w Genewie
Podczas tegorocznych targów w Genewie szwedzki producent samochodów premium Volvo, zabrał ze sobą dwie gwiazdy nowe Volvo V60 oraz pierwszy w historii zwycięzca tej marki podczas konkursu Car of the Year Volvo XC 40. Oba modele te będą mają stanowić mocny filar w sprzedaży producenta i przybliżyć go do miliona sprzedanych aut rocznie.


Fot. Volvo

Nowa generacja Volvo V60 to kolejny krok Volvo w elektryzacji swoich samochodów. Będzie to pierwszy model, który do wyboru będzie miał aż dwa napędy typu Plug-In Hybrid. Ponadto to jest to też klasyczne kombi, dzięki czemu ładowność auta jest niemalże równe co w większym V90. Samochód otrzymał także kilka nowości w zakresie aktywnego bezpieczeństwa.

Fot. Volvo

Volvo XC 40 sprzedawane jest od kilku miesięcy, a pierwsze modele docierają już do klientów. Jednak dopiero od kwietnia ruszy pełna produkcja wszystkich wariantów samochodów. Auto może i zapewne będzie najpopularniejszym modelem w ofercie Volvo, cyfry nie kłamią auto zamówione zostało ponad 20 000 razy w przedsprzedaży i to jeszcze przed uruchomieniem oferty w Chinach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-16 08:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwie-gwiazdy-Volvo-na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt