Porsche 911 S w wersji Martini Racing Edition

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche 911 S w wersji Martini Racing Edition
W ramach świętowania powrotu marki Porsche do 24 godzinnego wyścigu w Le Mans, Niemiecki producent ze Stuttgartu wprowadził specjalną edycję swojego najpopularniejszego modelu 911. Nawiązuje ona swoją stylizacją do edycji z lat 70, kiedy to Porsche świętował swoje największe sukcesy w tej serii wyścigów modelami 917 oraz 935.


Fot. Porsche

Specjalna edycja Martini modelu 911 powstanie wyłączenie w liczbie 80 sztuk. Dostępna będzie tylko na wybranych rynkach w Europie, Chinach, Japonii oraz Ameryce Łacińskiej. Wersja limitowania Martini Racing Edition dostępna będzie wyłącznie w dwóch kolorach, biały oraz czarny wraz z charakterystycznymi paskami. Pod maską znajdzie się 3,8l jednostka w układzie V6, która generuje moc 400KM. Pozwoli to samochodu rozpędzić się do pierwszej 100km/h w 4,1s.

Fot. Porsche

Już na wejściu do samochodu po otwarciu drzwi widać ekskluzywność Porsche 911 Martini Racing Edition. Specjalne listwy progowe ze stali nierdzewnej z wbudowanym podświetleniem na czerwono i nazwą wersji samochodu to tylko jeden z elementów wyróżniających. Listę bogatego wyposażenia uzupełnia, także Porsche Communication Managment z nawigacją. Czy też skórzane siedzenia z elektrycznym sterowaniem oraz nagłośnienie firmy Bose.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-06-21 18:40:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-911-S-w-wersji-Martini-Racing-Edition

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt