Taktyka nad techniką, GP Malezji dla Ferrari

Rozmiar tesktu A A A
-
Taktyka nad techniką, GP Malezji dla Ferrari
Tego przebiegu raczej nikt się nie spodziewał, rewelacyjnie spisujące się bolidy Mercedesy tym razem musiały uznać wyższość Ferrari. Dla włoskiego producenta to pierwsza wygrana od 2013 roku. Jednak zwycięstwo to nie wynik lepszego bolidu, a lepszej taktyki.


Fot. F1

Jednak nic nie zapowiadało, że nastąpi taki wynik wyścigu. Wszystkiemu winne było pojawienie się Safety Car w czwartym okrążeniu po wypadnięciu przez Ericssona. Mercedes szybko zmusił się na 3 zmiany ogumienia, Ferrari zaś korzystając z wolniej eksploatującego się ogumienia był w stanie zdobywać cenne sekundy.

Fot. F1

Problemy Red Bulla po odejściu Vettela nie maleją, Malezja stała się miejscem w którym ten zespół zaliczył najgorszy wynik od wielu lat. Cieszyć nie miał się z czego także McLaren, po zmianie na silniki Hondy, trudno jest temu zespołu o ukończenie bez awarii wyścigu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-29 20:38:36
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Taktyka-nad-technika--GP-Malezji-dla-Ferrari

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt