Ostatnie testy elektrycznego Mercedesa EQC

Rozmiar tesktu A A A
-
Ostatnie testy elektrycznego Mercedesa EQC
Mercedes w 2019 roku otworzy nowy rozdział w swojej historii. Na rynku zadebiutuje pierwszy w pełni elektryczny model producenta Mercedes EQC. Kompaktowy SUV będzie niemiecką odpowiedzią na już oferowany kompaktowy modele brytyjskiego producent Jaguar I-Pace. Premiera samochodu zaplanowana została na najbardziej odwiedzane targi samochodowe w stolicy Francji w Paryżu. Aby zapewnić najwyższą jakość nowego modelu Mercedesa, auto musi przejść szereg ekstremalnych testów. Dotyczy to nie tylko jakości drug, ale też warunków atmosferycznych. Aby zapewnić jak najbardziej wiarygodne dane producent przygotował prawie 200 prototypowych modeli, które na bieżąco zbierają je. Co do ważniejszych parametrów nowego Mercedesa możemy jak na razie się wyłącznie domyślać, jedno jest jednak pewne zasięg samochodu będzie w granicy 500 km na jednym doładowaniu.


Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-11 14:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ostatnie-testy-elektrycznego-Mercedesa-EQC

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt