Zmiana oznaczenia wersji silnikowych nowych Audi

Rozmiar tesktu A A A
-
Zmiana oznaczenia wersji silnikowych nowych Audi
Niemiecki producent samochodów premium Audi wprowadza kosmetyczną zmianę w oznaczeniu swoich nowych autach. Nowość dotyczyć będzie wszystkich modeli od A1 do Q8, a pierwszym samochodem z nowym oznaczeniem wersji silnikowej będzie wprowadzane do sprzedaży na jesieni z modelem Audi A8. Pozostałe samochody oprócz tych co będą pojawiać się jako nowości na rynku, oznaczenie otrzymają do końca lata 2018 roku. Nowa reguła nie będzie dotyczyć modeli ze sportowej rodziny S, RS oraz R8. Zmiana polegać będzie na wyłącznie dwucyfrowym oznaczeniu, które nie będzie teraz jak to miało miejsce wskazywać pojemności silnika, a przedział mocy. Tak też nowe Audi z oznaczeniem 30 będzie posiadać moc w zakresie od 110 do 130 KM. Auto na których widnieć będzie cyfra 45 dysponować będzie mocą od 230 do 251 KM. Zaś modele z cyfrą 50 na tylnej klapie dysponować będą mocą 272 KM, zaś 55 aż 340 KM. Bez zmian pozostanie typ silnika, TFSI będzie dla turbodoładowanych jednostek benzynowych, a TDI dla wysokoprężnych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-24 19:59:33
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zmiana-oznaczenia-wersji-silnikowych-nowych-Audi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt