Kia Ceed z licznymi zmianami na 2016 rok

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia Ceed z licznymi zmianami na 2016 rok
Pod koniec wakacji, do polskich salonów wejdzie nowa wersja kompaktowego koreańskiego modelu Cee'd. Zmiany cennikowe oraz wyposażeniowe będą dotyczyć zarówno wersji hatchback oraz kombi. Odświeżone wersje z linii GT oraz ProCee'd pojawią się w późniejszym terminie. Największą zmianą jaka zajdzie w dwóch odświeżonych modelach będzie nowa wersja wyposażeniowa GT Line. Pierwsze nowe kompaktowe samochody pojawią się już we wrześniu na ulicach. Ceny nowego Kia Cee'd zaczynać będą się w wersji hatchback od 59 990 zł, a w nadwoziu kombi 65 040 zł.


Fot. Kia

Wersja modelowa 2016 Kia Cee'd wniosła do samochodu lekką rewitalizację wyglądu zewnętrznego, która częściowo podyktowana została przez nową wersję wyposażeniową GT Line. Pod tą nazwą kryje się zamierzona stylizacja. Nowe Kie Cee'd w tej wersji na zewnątrz będzie przypominać samochody z modelu GT, jednak wewnątrz będą nadal pojazdami, których najważniejszą cechą to komfort i wygoda.

Fot. Kia

Kolejna duża zmiana to nowa ekologiczna jednostka. Dotychczas w ofercie koreańskiego producenta brakowało jednostki z kategorii downsizing. Nowy turbodoładowany silnik o pojemności 1.0l i mocy 120 koni mechanicznych osiąga maksymalny moment obrotowy wynoszący 171 Nm. Zakres największej mocy jednostka od 1500 do 4000 obrotów. Tradycyjna 1.6l jednostka benzynowa będzie niżej pozycjonowana, a to oznacza dopłatę 3 tyś zł aby otrzymać oszczędny silnik T-GDI. Będzie to także jedyna jednostka benzynowa która będzie dostępna z pakietem GT Line.

Fot. Kia

Kia wprowadza do swojego modelu automatyczną dwu sprzęgłową 7 biegową skrzynię. Ta będzie dostępna wyłącznie z 136 konnym turbodieslem. W tym wypadku dopłata będzie wynosić 6000 zł. Tak jak w przypadku jednostki benzynowej, tak też w przypadku diesla GT Line dostępny będzie tylko z najwyżej pozycjonowaną jednostką.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-16 18:33:26
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-Cee\-d-z-licznymi-zmianami-na-2016-rok

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt