Chevrolet Trax gotowy do startu

Rozmiar tesktu A A A
-
Chevrolet Trax gotowy do startu
Na zbliżających się targach w Paryżu zobaczymy najnowszy model Chevroleta, przeznaczony na europejski rynek. Będzie nim kompaktowy SUV o nazwie Trax. Mierzący 4,25m długości SUV ma przypięczętować silną pozycję amerykańskiego producenta, którą udało się zbudować w ciągu ostatnich kilku lat.


Chevrolet Trax przewidziany został do komfortowej podróży 5 osób. Nadwozie samochodu zostało tak opracowane, aby zapewnić właściwości jezdne porównywalne z tradycyjnym samochodem osobowym. Jednak w razie potrzeby samochód ten może bez problemu zjechać z utwardzonej nawierzchni w lekki teren. Dalej mamy wsparcie napędu na 4 koła.

Do dyspozycji w tym modelu będą trzy silniki. Dwie benzyny - 1.4l, w tym wersja z turbodoładowaniem, o mocy 140KM; 1.6l o mocy 115KM, a także jeden silnik wysokoprężny - 1.7l, o mocy 130KM. W jednostce 1.4l benzyna i 1.7l diesel, dostępny będzie zarówno napęd na cztery koła, jak i skrzynia automatyczna. Ponadto silnik 1.4l pracuje z 6-biegową skrzynią. Są to identyczne jednostki, które znalazły się także w Oplu Mokka - również czekającym na swój debiut w Paryżu. Brakuje jednak informacji, czy w modelu Trax będzie dostępny system Start&Stop.

Pod kątem bezpieczeństwa znajdziemy w tym modelu cały pakiet rozwiązań, począwszy od poduszek powietrznych, aż po specjalistyczne systemy elektroniczne. W wyposażeniu jest sześć poduszek: dwie czołowe, dwie boczne i dwie kurtyny. Odnośnie systemów bezpieczeństwa, mamy tu ABS z EBD, ESC (elektryczny system stabilizacji toru jazdy), HDC (kontrola zjazdu ze zbocza) i TSA (program stabilizacji jazdy przyczepy).

Wewnątrz Traxa znajdziemy wiele schowków, które w prosty sposób mogą być pożytecznym bonusem do 358-litrowego bagażnika. Schowki te znajdują się między innymi pod fotelami i pod podłogą bagażnika. Tylna kanapa składana jest w stosunku 60:40. W wyższych wersjach wyposażeniowych znajdzie się system Mylink, odpowiedzialny za integrację samochodu ze smartfonem. Wszystkie informacje z Mylink wyświetlane będą na przejżystym, 7-calowym dotykowym ekranie.

Trax w ofercie Chevroleta powinień pojawić się w następnym roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-08-15 22:12:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Chevrolet-Trax-gotowy-do-startu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt