Porsche Cayenne Coupe z nową jednostką

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche Cayenne Coupe z nową jednostką
Oferta modelu Porsche Cayenne Coupe poszerzona została o model S. Auto już teraz można zamawiać w salonach producenta w cenie od 498 tyś zł. Samochód Porsche Cayenne S Coupe stanowi model pośredni pomiędzy podstawową wersją z silnikiem o mocy 340 KM, a modelem Porsche Cayenne Turbo Coupe o mocy 550 KM. Pierwsze egzemplarze nowego Porsche do klientów trafią pod koniec lipca. Sportowe wyżej zawieszone Coupe wyposażone zostało w 2,9 litrową jednostkę napędową w układzie V6.


Fot. Porsche

Silnik dysponuje mocą 440 KM oraz posiada maksymalny moment obrotowy o wartości 550 Nm. Wystarczająco aby osiągnąć 100 km/h w zaledwie 5 sekund z pakietem Sport Chromo. Dodatkowo przygotowane zostały opcjonalne trzy sportowe pakiety, które obniżają wagę samochodu i przyczyniają się do lepszego przyspieszenia o 0,1 sekundy. Standardowo sportowe wyżej zawieszone Coupe wyposażone zostało w 20 calowe felgi ze stopów lekkich, asystenta parkowania z przodu i z tyłu wraz z kamerą cofania jak też zawieszenie Porsche Active Suspension Managment ( PASM ).

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-16 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-Cayenne-Coupe-z-nowa-jednostka

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt