Limitowana seria DS na 60 lat, seria 1955

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana seria DS na 60 lat, seria 1955
W roku 1955 powstał pierwszy model marki DS. Z tej okazji francuska marka postanowiła wydać wersję specjalną , która nie tylko świętuje ten kamień milowy, ale także przypomnieć o swoim rodowodzie. W limitowanej specjalnej edycji dostępne będą zarówno najnowszy DS5, jak też DS 3 i DS 4. Ilość samochodów ograniczona została na 1955 sztuk dla DS3, zaś dla DS4 i DS5 po 955 sztuk. Samochody będą dostępne z wszystkimi najnowszymi silnikami w ofercie marki DS.


Fot. DS

Samochód otrzymał kilka unikatowych modyfikacji, które pozwolą mu się wyróżnić na tle innych modeli DS. Każdy z samochodów otrzymał unikatowy i dostępny wyłącznie w tej wersji lakierze granatowym. Środkowa cześć felg oraz logo na masce zostało wykonane w kolorze złota. W przypadku samochodów DS3 oraz DS4 ich dach polakierowane zostały w czarnym kolorze. Pod lusterkami oraz na klapie od bagażnika widnieje wygrawerowany laserem monogram DS 60 1955. Wnętrze także otrzymało lekko modyfikacje, głównie w zakresie materiałów siedzisk. Obszycia siedzeń wykonane zostały ze skóry licowej oraz skóry semianilinowej.

Fot. DS

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-24 21:35:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-seria-DS-na-60-lat--seria-1955

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt