Volkswagen Touareg w nowej wersji wyposażeniowej

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Touareg w nowej wersji wyposażeniowej
Volkswagen Touareg to największy ze sprzedawanych modeli wyżej zawieszonych w ofercie niemieckiego producenta. SUV w swojej drugiej generacji dostępny jest już od 2010 roku i jak na razie nic nie zapowiada się, aby to miało się zmienić. Nie przeszkadza to jednak w dołożeniu przez niemieckiego producenta dodatkowej bogatej wersji wyposażeniowej Business Line. Samochód w takiej konfiguracji dostępny będzie wyłącznie z silnikiem 3.0 V6 TDI o mocy 204 KM lub 262 KM. Cena pierwszej z wersji to 249 990 zł. Volkswagen Touareg w z tym pakietem, dodatkowo z mocniejszą jednostką kosztować będzie o 10 000 zł więcej.


Fot. Volkswagen

Nowy pakiet wyposażenia o wartości 52 540 zł przy wyborze wersji wyposażeniowej Business Line będzie kosztować tylko 15 600 zł. Przekłada się to na oszczędność rzędu 36 940 zł. W modelu Volkswagen Touareg Business Line znajdą się dzięki temu: system Park Pilot, rozpoznawanie znaków drogowych, LEDowe światła do jazdy dziennej z biksenonowymi reflektorami, kamera cofania, autoalarm z własnym zasilaniem, system Easy Open oraz pakiety Chrome&Style i zimowy. Do tego dochodzi jedna z dwóch turbodoładowanych silników 3.0l V6 TDI o mocy 204 KM lub 262 KM z napędem na cztery koła oraz automatyczną przekładnią. To wszystko zyskują klienci nowego pakietu wyposażenia Volkswagena Touarega.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-19 22:51:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Touareg-w-nowej-wersji-wyposazeniowej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt