Rusza produkcja odświeżonej Skody Octavia

Rozmiar tesktu A A A
-
Rusza produkcja odświeżonej Skody Octavia
Skoda rozpoczęła produkcję najnowszej odsłony modelu Skoda Octavia. Najlepiej sprzedający się model czeskiego producenta przeszedł mocną zmianę stylistyki i wyposażenia. Wprowadzając do modelu nie tylko nowy bardziej elegancji wygląd, ale także znacznie podnosząc poziom bezpieczeństwa oraz integrację z najnowszymi technologiami mobilnymi. W tym stały dostęp do internetu oraz zdalny dostęp do systemów samochodu o każdej porze z każdego miejsca. Od początku wprowadzenia modelu Skoda Octavia na rynek w 1996 roku aż do dnia dzisiejszego kompaktowy model znalazł ponad 5 milionów nabywców. Przyglądając się i porównując model z konkurencją, Skoda Octavia nie powinna mieć większych problemów w utrzymaniu przewagi a nawet w rozbudowie jej. Cena do oferowanego wyposażenia jest jedną z najlepszych w swojej klasie. Także kolejne 5 milionów aut powinno pojawić się na liście sprzedanych w bardzo szybkim tempie.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-13 20:09:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rusza-produkcja-odswiezonej-Skody-Octavia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt