Nissan Maxima porzuca swój stary wizerunek

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Maxima porzuca swój stary wizerunek
Nissan Maxima to samochód, który kojarzy się głównie ze stonowanym designem oraz reprezentacyjną biznesową sylwetką. Podczas targów w Nowym Jorku, Maxima porzuciła swój stary wizerunek na rzecz nowego bardziej dynamicznego stylu. Nowy globalny model japońskiego producenta zachwyca innowacyjną formą i nowoczesną stylistyką.


Fot. Nissan

Sportowa stylistyka nowego Nissana Maxima stawia 4 drzwiowy sedana w całkowicie nowym świetle. Mimo dynamicznej linii, jak też nowych osiągów zbliżonych do tych od sportowych samochodów, na brak komfortu narzekać nie będzie trzeba. Muskularne nadkola, nowe reflektory oraz wycentrowane logo w grillu zamknięte w chromowanym V, stanowi kolejny krok w udoskonaleniu globalnej sylwetki przyszłych modelu japońskiego producenta.

Fot. Nissan

Tak jak na zewnątrz Maxima zmieniła się nie do rozpoznania wewnątrz. W skład wyposażenia wchodzi NissanConnect, który zawiera duży 8” dotykowy ekran. Dodatkowo dzięki połączeniu z internetem może korzystać z wielu usług online. W skład NissanConnect wchodzi także 7” cyfrowym wyświetlacz, umieszczony pomiędzy zegarami.

Fot. Nissan

Jednostka, która znajdzie się pod maską nowego Nissana Maximy będzie 300 konny silnik w układzie V6. 3.5 litrowa jednostka wobec swojej poprzedniej generacji może pochwalić się o 15% niższym zużyciem paliwa. Moc, która przekazywana będzie do kół zarządza nową automatyczną przekładnia z szybkim i precyzyjnym przełączaniem biegów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-06 21:40:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Maxima-porzuca-swoj-stary-wizerunek

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2022 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt