Nowy Volkswagen up! Już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Volkswagen up! Już w sprzedaży
Do salonów niemieckiego producenta Volkswagen trafiła najnowsza odsłona modelu up!. Najmniejszy z oferowanych przez Volkswagena samochodów dostępny będzie już od 36 390 zł. Volkswagen up! dostępny będzie w trzech wersjach wyposażeniowych. Oferta obejmuje dwie jednostki napędowe TSI o mocy 60 KM ( od 36 390 zł ) i 75 KM ( od 40 390 zł). Niebawem do oferty dołączy także 90 konny silnik. Ponadto w ofercie znajduje się elektryczna wersja samochodu. Pozwalająca cieszyć się w pełni z ekologicznej bez emisyjnej jazdy. Ta wersja dostępna jest jednak wyłącznie w jednej wersji wyposażeniowej i od 115 190 zł.


Fot. Volkswagen

Volkswagen up! na 2017 rok przygotował szereg poprawek które stawiają samochód w nowym świetle. Zmianę przeszły zderzaki, dyfuzor, lusterka zewnętrzne z wbudowanymi kierunkowskazami, który przy okazji spełniać będą funkcje świateł do jazdy dziennej. Nowy dostępny opcjonalnie system multimedialny pozwala na łatwe połączenie telefonu z samochodem poprzez Bluetooth. Do tego dochodzi jeszcze multimedialna kierownica oraz automatyczna klimatyzacja. Tak jak sam samochód, atrakcyjne jest także finansowanie nowego Volkswagena up! oraz dodatkowe pakiety usług oferowane w minimalnej cenie. Nowego up! dzięki temu można mieć już od 364 zł miesięcznie przy początkowej wpłacie 20%. Za dodatkowe 15 zł miesięcznie można cieszyć się z pakietem przeglądów obowiązujący przez 48 miesięcy.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-22 19:15:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Volkswagen-up--Juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt