Jaguar XE SV Project 8 z nowym rekordem

Rozmiar tesktu A A A
-
Jaguar XE SV Project 8 z nowym rekordem
Jaguar XE SV Project 8 to jeden z najszybszych limuzyn na świecie. Auto może pochwalić się wyjątkową jednostką napędową, która pozwala temu wyjątkowemu modelu rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 3.3 sekund. Za tak dobrym wynikiem stoi 600 konna jednostka V8. Oprócz bardzo dobrego przyspieszenia samochód może pochwalić się także rewelacyjnym prowadzeniem. Dzięki tym właściwością Jaguar XE SV Project 8 pochwalić może się najlepszym czasem wśród limuzyn na popularnym torze Nürburgring Nordschleife. Na pokonanie jednego okrążenia auto potrzebowało tylko 7 minut 21.23 sekund. Jaguar XE SV Project 8 jak przystało na wyjątkowe modele wyprodukowane zostało tylko w limitowej serii do 300 egzemplarzy. Cena samochodu wynosi 149,995 Funtów brytyjskich co w przeliczeniu na złote jest około 720 000 zł.


Fot. Jaguar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-12-05 11:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jaguar-XE-SV-Project-8-z-nowym-rekordem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt