Mercedes-Maybach S Klasa jeszcze bardziej ekskluzywna

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes-Maybach S Klasa jeszcze bardziej ekskluzywna
Mercedes zaprezentuje podczas targów w Genewie nową jeszcze bardziej ekskluzywną wersję modelu Mercedes-Mayback S Klasa. Po niedawnej premierze mocno zmodernizowanej S Klasy, czas na aktualizację tego auta była tylko kwestią czasu. Nowa odsłona samochodu otrzymała zmodyfikowany jednak nadal charakterystyczne z historycznymi modelami Maybacha grill. W nowej krasie prezentują się także 20 calowe felgi. Do tego samochód oferowany jest w dwu kolorowych lakierach. Do tego wnętrze otrzymało jeszcze bardziej bogaty wybór materiałów do wykończenia. Liczący 5,46m długości samochód napędzany będzie jedną z dwóch oferowanych silników. Podstawowa jednostka stanowić będzie tutaj V8 o pojemności 4.0l i mocy 469 KM ( 700 Nm. ) Ten silnik oferowany będzie z napędem zwykłym lub na wszystkie cztery koła. Drugi silnik o pojemności 6.0l w układzie V12 dysponuje mocą 630 KM ( 1000 Nm ).


Fot. Maybach

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-21 16:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-Maybach-S-Klasa-jeszcze-bardziej-ekskluzywna

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt