Kolejna odsłona Partnera, tym razem elektryczna

Rozmiar tesktu A A A
-
Kolejna odsłona Partnera, tym razem elektryczna
Nie tak dawno Peugeot rozszerzył gamę silników dla tego modelu. Tym razem francuska marka poszła o krok dalej i zaprezentowała w 100% elektryczną wersję swojego małego transportowca.


Samochód ma znaleźć zastosowanie przede wszystkim w mieście, gdzie dzięki swoim właściwościom jezdnym może pozwolić przedsiębiorstwom zaoszczędzić dużo pieniędzy na benzynie, a dodatkowo pozytywnie wpłynąć na przyrodę. Coraz więcej miast wprowadza ograniczenia co do emisji dwutlenku węgla przez samochody i właśnie z myślą o nich powstał nowy Peugeot Partner.

Silnika elektryczny jest w stanie wygenerować 67 KM mocy. Partner wyposażony został w dwie baterie litowo-jonowe, o pojemności 22.5kWh, które zostały umieszczone pod samochodem, dzięki czemu nie zabierają zbędnego miejsca. Do salonów nowa wersja małego transportera trafi w połowie 2013 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-12 21:52:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kolejna-odslona-Partnera--tym-razem-elektryczna

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt