Jazdy testowe samochodami marki Volkswagen nocą

Rozmiar tesktu A A A
-
Jazdy testowe samochodami marki Volkswagen nocą
Salon Volkswagen Home mieście się w Warszawie na Woli. Jest to najnowsza i zarazem jedyna taka lokalizacja niemieckiego producenta na terenie Polski. Salon uruchomił nie tak dawno nową usługę. Są to jazdy próbne modelami Volkswagen nocą. Jazdy odbywają się w godzinach od 19:00 do nawet 24:00. Start większości jazd rozpoczynają się zazwyczaj pod domem klienta, a on ze sobą może zabrać nie tylko osobę towarzyszącą, ale także małe dziecko i nawet psa. Wcześniej o tym fakcie trzeba jednak powiadomić przedstawiciela niemieckiej marki. Wtedy auto wyposażone będzie w fotelik jak też specjalną matę dla psa. Dzięki tej nowej usłudze klienci mogę jeszcze lepiej poznać zaawansowane funkcjonalności nowych samochodów Volkswagen i to nocą. W tym innowacyjne reflektory LED z funkcją Dynamic Light Assist. Ten element wyposażenie oferowany jest niemalże w każdym modelu niemieckiego producenta.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-27 14:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jazdy-testowe-samochodami-marki-Volkswagen-noca

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt