Opel Cascada Supreme idealny samochód na rozpoczęcie wiosny

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Cascada Supreme idealny samochód na rozpoczęcie wiosny
Okres wiosny to czas kiedy na ulice wracają nie tylko motory, ale także kabriolety. Opel wraz z rozpoczęciem się sezonu wprowadza na rynek nową wersję Supreme dla swojego kabrioletu Opel Cascada. Podstawowy model kosztuje od 115 700 zł. Za nową odmianę będzie trzeba zapłacić od 126 600 zł. W zamian klient otrzymuje jednak sporo dodatkowych elementów. Opel Cascada Supreme oferowane będzie wyłącznie w trzech wersjach kolorystycznych biały, czerwony oraz czarny. Do tego dochodzą jeszcze elementy ozdobne nadwozia oraz dwukolorowe 20 calowe felgi. Auto wyposażone jest ponadto w szereg rozwiązań aktywnego bezpieczeństwa, które wspierają kierowcę w bezpiecznym dotarciu do celu. Dach składa i otwiera się w zaledwie 17 sekundach, czynność tą można wykonywać nawet podczas prędkości 50 km/h. Oferta jednostek napędowych obejmuje zarówno ekonomiczne silniki jak też dynamiczne. Podstawowym źródłem napędu jest silnik 1.4 Turbo o mocy 120 KM. Najmocniejsza jednostka oferowana w Opel Cascada to 1.6l Direct Injection Turbo o mocą 200 KM. Dla zwolenników wysokoprężnych silników Opel przygotował jednostkę 2.0 CDTI o mocy 170 KM.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-13 13:07:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Cascada-Supreme-idealny-samochod-na-rozpoczecie-wiosny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt