Webasto wchodzi w nowe obszary rynku samochodowego

Rozmiar tesktu A A A
-
Webasto wchodzi w nowe obszary rynku samochodowego
Niemiecka firma Webasto znana jest głównie z produkcji ogrzewnic postojowych dla różnego typu pojazdach. Jednak producent ten nie ogranicza się wyłącznie na tym obszarze rynku. Podczas targów w Szanghaju firma Webasto zaprezentowała między innymi swoje rozwiązania skierowane ku elektrycznego rynku w tym swój system akumulatorów dla samochodów z tą formą napędu. Ponadto przedstawiony został nowy system MOR ( Multi Optional Roof ). Dzięki ustandaryzowanego interfejsu możliwa jest produkcja dachów, które można w prosty sposób wymieniać w zależności od wybranego dla produkowane samochodu nadwozia. Rozwiązanie to pokazane zostało na modelu Land Rover Evoque w nadwoziu kabriolet. Ponadto zaprezentowana została nowa nagrzewnica przeznaczona dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-27 18:47:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Webasto-wchodzi-w-nowe-obszary-rynku-samochodowego

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt