Finalna wersja Alfy 4C Spider zaprezentowana w Detroit

Rozmiar tesktu A A A
-
Finalna wersja Alfy 4C Spider zaprezentowana w Detroit
Podczas targów w Detroit zaprezentowana została finalna wersja produkcyjna Alfa Romeo 4C Spider, jednego z najważniejszych aktualnie modeli w strategi włoskiego producenta. Samochód jak sama nazwa wskazuje nawiązuje do sportowej tradycji Alfy. Stanowiąc naturalne rozszerzenie historycznej rodziny 8C oraz 6C. Idąc dalej, zgodnie z tradycją nazwy pod maską umieszczona została 4 cylindrowa jednostka - 8C miał silnik V8, a 6C V6.


Fot. Alfa Romeo

Sportowy design, osiągi oraz wiatr we włosach tak w skrócie można opisać Alfę 4C Spider. Tak jak pierwowzór w nadwoziu Coupe samochód przyciąga na siebie uwagę. Mały zgrabny i z atletyczną sylwetką, a pod maską turbodoładowana jednostka. Inżynierowi podczas projektowania silnika postarali się o poprawna interpretację downsizingu z 1.75l pojemności uzyskali imponującą moc 236KM. Ta przekłada się na moment obrotowy 340Nm i przyspieszenie rzędu 4.1 sekund z 0 do 100km/h.

Fot. Alfa Romeo

Alfa Romeo 4 C Spider swoją prapremierę świętowała podczas zeszłorocznych targów w Genewie. Od tego momentu model wzbogacił się o nowy opcjonalny sportowy układ wydechowy. Nowy sportowy układ wydechowy będzie dostępny także w wersji Coupe. Za idealną przyczepność na wszystkich nawierzchni służy rozbudowany system do sterowania kontrolą trakcji. Pozwalający na wybór pomiędzy czteroma ustawieniami, na wszystkie warunki pogodowe, tradycyjny, wyścigowy oraz dynamiczny.

Fot. Alfa Romeo

Samochód będzie także dostępny z dodatkowym pakietem sportowym, który jeszcze bardziej wydobędzie duszę z samochodu. Zestaw opcjonalny zawiera w sobie większe felgi aluminiowe ze specjalnymi sportowymi oponami, gwarantujące najlepszą przyczepność i najlepszy komfort podczas jazdy. Bardziej sportową kierownicę ze specjalnymi wstawkami z mikrofibry, lusterka zewnętrzne oraz obudowa zegarów z włókna węglowego. Alfa Romeo w pakiecie sportowym będzie także posiadała specjalne sportowe siedzenia z czarnej skóry ze wstawkami z mikrofibry oraz przeszyciami w kolorze czerwonym lub żółtym.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-22 22:35:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Finalna-wersja-Alfy-4C-spider-zaprezentowana-w-Detroit

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt