Kolejny krok w ewolucji samochodów Mitsubishi

Rozmiar tesktu A A A
-
Kolejny krok w ewolucji samochodów Mitsubishi
Japońska marka Mitsubishi podczas targów w Tokio zaprezentowała model e-Evolution. Wyżej zawieszone auto stanowi całkowicie nowy rozdział w zakresie mobilności oraz zaawansowanych systemów multimedialnych. Jest to także pierwszy modeel japońskiej marki, który w tak zaawansowanym stopniu korzystać z funkcjonalności systemu AI (Sztuczna inteligencja ) podczas jazdy. Rzecz jasna na wyposażeniu koncepcyjnego samochodu znajduje się elektryczny napęd na wszystkie cztery koła S-AWC.


Fot. Mitsubishi

Pod względem stylu można w koncepcyjnym modelu odnaleźć elementy charakterystyczne dla największego i najbardziej popularnego aktualnie modelu Mitsubishi Pajero. Jednak konstrukcja nowego koncepcyjnego auta stanowi w większej mierze całkowite nowe podejście do zagadnień wyglądu. Dużą rolę gra przeszklenie elementów. Do tego samo nadwozie mimo większego prześwitu charakteryzuje się bardzo dynamicznym prowadzeniem linii. Także wnętrze mocno odbiega od tego czego można spodziewać się od terenowego samochodu. Mimo dużej ilości ekranów albo dzięki im samochód wizualnie sprawia wrażenie że przestrzeni i komfortu. Auto posiada 4 niezależne fotele.

Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-27 04:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kolejny-krok-w-ewolucji-samochodow-Mitsubishi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt