Wyjątkowe samochody z duszą, takie jak Ford Fiesta

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyjątkowe samochody z duszą, takie jak Ford Fiesta
Kilka dnie temu Ford zaprezentował nową generację modelu Ford Fiesta. Jednak na rynku nadal poruszają się jeszcze te produkowane z pierwszych lat produkcji. Warto pamiętać że jeszcze kilka dekad temu samochód był oznaką luksusu. Zakupiony samochód służył długo, a właściciele dbali o swoje perełki jak o dzieci. Jednym z takich właścicieli jest Carlo Tedeschi, który posiada przedstawiciela pierwszej generacji modelu Ford Fiesta. Auto ma aktualnie na liczniku 245 000 km i 38 lat. Samochód brał udział w najważniejszych wydarzeniach rodzinnych, przewoził nowo narodzone dzieci ze szpitala do domu oraz uczył je potem po kilkunastu latach później jazdy samochodu. W sumie Pan Tedeschi może pochwalić się 8 dziećmi, a jednym z nich jest właśnie Ford Fiesta. Lata jednak dały się w znaki leciwemu małemu miejskiemu samochodu. Zdrowie właściciela też nie było lepsze wtedy to potomkowie postanowili odrestaurować 38 letni samochód oryginalnymi częściami. Przedsięwzięcie nie było jednak łatwe kilka elementów był bardzo trudno dostępne. Jednak finał jest taki, że projekt zakończył się pozytywnie. Taka wierność nie przeszła także obok amerykańskiego producenta, Ford zaprosił całą rodzinę na premierę nowej generacji modelu Ford Fiesta.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-23 08:10:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wyjatkowe-samochody-z-dusza--takie-jak-Ford-Fiesta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt