Trzy światowe premiery Peugeot na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Trzy światowe premiery Peugeot na targach w Genewie
W Genewie francuski producent samochodów Peugeot zaprezentuje trzy nowości. Z czego dwie przeznaczone są na rynek w najbliższym czasie, a jeden to koncepcyjny model, który zapewne też znajdzie się finalnie na naszych ulicach. Największa i najważniejsza premiera Peugeot to nowy flagowy sedan stylizowany na coupe Peugeot 508. Samochód stanowi całkowicie nowy rozdział w historii stylu tej marki. Samochód zachwyca formą oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Dodatkowo wraz z premierą zapowiedziana został premierowa edycja samochodu.


Fot. Peugeot

Kolejna nowość rynkowa to nowy Peugeot Rifter, samochód ten zastąpi model Peugeot Partnera. Nowy samochód zapowiada nową jakość oferując przy okazji niedostępny dotąd w tym segmencie komfort oraz bogactwo wyposażenia. Trzecia premiera to koncepcyjny model bazujący na drugiej premierze. Peugeot Rifter 4x4 to idealny samochód przeznaczony na jazdę poza utwardzonymi drogami. Dodatkowa możliwość rozłożenia namiotu na dachu może dać ochronę przed niektórymi zwierzętami w nocy w razie potrzeby nocowania na łonie natury.

Fot. Peugeot

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-06 20:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Trzy-swiatowe-premiery-Peugeot-na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt