Premiera odświeżonego Hyundai i10 w Paryżu

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera odświeżonego Hyundai i10 w Paryżu
Najmniejszy z oferowanych samochodów koreańskiej marki Hyundai przechodzi gruntowne odświeżenie. Swoją premierę Hyundai i10 drugiej generacji miał w 2013 roku. Coraz mocniejsze zaangażowanie rynku samochodów w nowe technologie, także nie przeszło obok nowej odsłony Hyundai i10. Odświeżony koreański model to także kolejny globalnie dostępny samochód, który zaprojektowany został w Europie. Hyundai i10 będzie przy okazji pierwszym modelem, który otrzyma nową stylistykę grilla. Na żywo po raz pierwszy samochód będzie można zobaczyć 1 października tego roku w Paryżu podczas międzynarodowych targów samochodowych.


Fot. Hyundai

Hyundai i10 w swojej nowej odsłonie wnosi dużo zmian wobec aktualnie dostępnej wersji. Nowy grill wprowadza do całej linii samochodu bardziej dynamiczne rysy. Przeniesione światła do jazdy dziennej z dolnych progów zdarza tuż obok grilla zapewnia lepszą widoczność. Zmianą uległy także tylne światłą, które teraz jeszcze lepiej podkreślają smukłą sylwetkę modelu. Wnętrze odświeżonego Hyundai i10 dostępne będzie z nowym odcieniem tapicerki. Dużo zmian zaszło także pod samochodem. Dzięki czemu poprawione zostały właściwości jezdne najmniejszego z oferowanych koreańskich samochodów. Pod maską bez zmian nadal dostępne będą jednostki o pojemności 1.0l oraz 1.25l.

Fot. Hyundai

Najwięcej zmian w nowym i10 zaszły po stronie technologicznej. Samochód wyposażony został w nowy system multimedialny. Oprócz pełnej integracji z telefonami wyposażone w system Android lub iOS, wraz z możliwością wyświetlania obrazu na dużym 7” dotykowym ekranie dostępna jest interaktywna nawigacja. Dzięki połączaniu z internetem z telefonu jest ona na bieżąco aktualizowana oraz informuje kierowcy o utrudnieniach i innych zdarzeniach drogowych, które będzie można ominąć.

Fot. Hyundai

W nowym i10 wzrasta także poziom bezpieczeństwa. Samochód dostępny będzie z nowymi systemami aktywnego bezpieczeństwa. Na pokładzie Hyundai i10 znajdą się systemy FCWS oraz LDWS. Pierwsze z rozwiązań na bieżąco sprawdza co się dzieje przed samochodem i w razie za szybkiego zbliżania się do poprzedzającego samochodu daje odpowiednie sygnały wizualne oraz akustyczne. Drugi z systemów uaktywniania się po przekroczeniu 60 km/h i w razie zmiany pasa ruchu bez kierunkowskazu wydaje odpowiednie sygnały ostrzegawcze.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-01 09:00:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-odswiezonego-Hyundai-i10-w-Paryzu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt