Toyota Yaris Hybrid dla warszawskiego CarSharingu

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Yaris Hybrid dla warszawskiego CarSharingu
W Warszawie, 12 kwietnia rozpocznie się faza testowa pierwszego systemu współdzielenia samochodów. Organizatorem całego przedsięwzięcia to firma Panek S.A. Do dyspozycji klientów na całym terenie Warszawy będzie aż 300 nowych modeli Toyota Yaris Hybrid. Nisko emisyjne pojazdy będzie można wynajmować na minuty wygodnie poprzez specjalną aplikację Panek CS na telefon. W fazie testowej do której jeszcze można się zapisać, 3000 kierowców będzie miało okazje całkowicie za darmo korzystać, testować i oceniać nowoczesną usługę. Otwieranie, zamykanie, a nawet uruchamianie samochodu będzie można wygodnie poprzez aplikację. Sam program wskaże nam gdzie znajduje się najbliższy samochód, z którego można skorzystać. Auta nie trzeba zostawiać w specjalnych wyznaczonych punktach, tylko tam gdzie wolno parkować. Po zakończeniu jazdy inni użytkownicy aplikacji widzą, że samochód jest już dostępny i mogą go zarezerwować do dalszej jazdy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-05 09:25:28
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Yaris-Hybrid-dla-warszawskiego-CarSharingu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt