Druga wielka nagroda dla Volvo w tym roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Druga wielka nagroda dla Volvo w tym roku
Ten rok dla szwedzkiej marki Volvo zapowiada się wyśmienicie. Na samym początku poznaliśmy nową odsłonę nowego bestsellera model Volvo V60. Auto z wymiarów mniejsze niż V90 jednak o podobnych parametrach bagażnika i w niższej cenie. Jest to przy okazji pierwsze model oferowany z opcją dwóch napędów PHEV. Do tego ruszyła pełna produkcja wszystkich wersji modelu XC40. Ten sam model zdobył także najbardziej prestiżową nagrodę starego kontynentu Car Of The Year 2018. Teraz podczas targów w nowym Jorku, Volvo XC60 zdobyło nagrodę World Car Of The Year 2018. W obu wypadach szwedzki producent zdobył te nagrody po raz pierwszy w swojej historii. Na tym nie koniec dobrych wieści od Volvo. Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku zobaczymy także nową odsłonę modelu S60 lub V60 w wersji Cross Country.


Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-01 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Druga-wielka-nagroda-dla-Volvo-w-tym-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt