Najbardziej zaawansowany Fiat Ducato MY2020

Rozmiar tesktu A A A
-
Najbardziej zaawansowany Fiat Ducato MY2020
Można już zamawiać najnowszą odsłonę modelu Fiat Ducato, bestseller marki Fiat Professional. Model ten istnieje w ofercie Fiata już od przeszło 38 lat. Zmiany w wersji rocznikowej MY2020 obejmują nowe technologie, systemy informacyjne, dostosowanie oferty jednostek do nowych wymogów unijnych oraz po raz pierwszy napęd elektryczny. Fiat Ducato to aktualnie najlepiej sprzedający się model na 12 rynkach Europejskich, model ten jest też liderem w segmencie ekskluzywnych kamperów w Europie ( 3 na 4 modele to Fiat Ducato ). Wszystkie jednostki napędowe zostały zmodernizowane tak aby spełniały rygorystyczne europejskie wymogi emisji spalin Euro6D. Podstawową jednostką to 2.3 litrowy silnik MultiJet2 o mocy 120 KM oraz o maksymalnym momencie obrotowym 320 Nm. Kolejna jednostka o mocy 140 KM, która dostarcza maksymalny moment obrotowy 350 Nm. Oferta silników wysokoprężnych obejmuj jeszcze 160 ( 400 Nm ) i 180 ( 450 Nm) konną wersję. Fiat Ducato oferowany jest z 3.0litrową jednostką zasilaną gazem Natural Power o mocy 136 KM i 350 Nm. Czym dołącza do dwóch innych modeli Fiat Professional, wykorzystujące tą formę zasilania. Topowa wersja jednostek 180 konny MultiJet2 po raz pierwszy występować będzie wraz z 9 biegową automatyczną przekładnią. Wszystkie silniki w Fiat Ducato MY2020 wyposażone zostały w EcoPack, oznacza to system Start&Stop, inteligentny alternator, elektroniczne sterowanie pompą paliwa. Wszystko to ma się przyczynić do obniżenia zapotrzebowania na paliwa nowego Fiat Ducato z rocznika MY2020. Auto oferuje także najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie aktywnego bezpieczeństwa. Pojazd wyposażyć będzie można w następujące systemy: system monitorowania martwego pola,systemem wykrywania obiektów na drodze cofania, asystent hamowania, asystent pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych, inteligentny system oświetlenia, czujnik deszczu i zmierzchu oraz system monitorowania ciśnienia w oponach. Nowoczesny system informacyjny to podstawa każdego nowoczesnego samochodu. Fiat Ducato po raz pierwszy oferowany będzie także jako wersja elektryczna. Auto będzie można zamówić w przedsprzedaży, wersja ta będzie jednak poprzedzona projektami pilotażowymi skierowanymi tylko do dużych klientów.


Fot. Fiat Professional

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-22 16:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najbardziej-zaawansowany-Fiat-Ducato-MY2020

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt