Dwie polskie premiery Lamborghini

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwie polskie premiery Lamborghini
Dzisiaj odbyły się dwie polskie premiery marki Lamborghini. Pierwszą z nich to pojawienie się pierwszego oficjalnego salonu w Polsce. Drugą premierą był najnowszy model włoskiego producenta Huracan LP-610. Już od jutra - tj. 4.07.2014, salon Lamborghini przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 45 vis'a'vi Centrum nauki Kopernika, będzie normalnie czynny i przyjmował pierwsze zamówienia na jedne z najbardziej rozpoznawalnych super samochodów.


Fot. mój-samochód.pl

Konferencja poprowadzona została przez znanego polskiego moderatora stacji telewizyjnej TVN Marcin Prokop. Na początku głos przejął prezes włoskiej marki, przybliżają historię oraz osiągnięcia sprzedażowe na przełomie ostatnich lat. Najnowszy model włoskiego producenta Huracan może pochwalić się miedzy innymi. Za serwisowanie samochodów Lamborghini odpowiedzialna będzie Porsche Inter Auto Polska Sp. z o. o., który mieścić będzie się także w Warszawie na ulicy Połczyńska 118a.Wraz z otwarciem nowego salonu w Polsce, włoska marka zbliża się do magicznej liczy 130 salonów na świecie.

Fot. mój-samochód.pl

Kilka słów o najnowszym dziecku Lamborghini, którego pierwsze modele powinny zostać dostarczone do swoich właścicieli. Samochód wyposażony został w 5,2 litrową jednostkę V10. Silnik generuje maksymalną moc 610KM. Ta siła wraz połączona w 7 biegową automatyczną dwu sprzęgłową skrzynię biegów, pozwala Huracanie na osiągnięcie pierwszej 100km/h w zaledwie 3,2s.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-03 22:16:24
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwie-polskie-premiery-Lamborghini

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt