Mały i pełny energii, nadchodzi Renault Twingo GT

Rozmiar tesktu A A A
-
Mały i pełny energii, nadchodzi Renault Twingo GT
Podczas tegorocznego festiwalu prędkości, w pod Londyńskim mieście Goodwill, odbędzie się wiele premier sportowych samochodów. W tym także nowego przedstawiciela GT marki Renault. Renault Twingo GT to mały miejski samochód, którego raczej nie trzeba nikomu wielce przedstawiać. Jednak nie wszyscy mogą wiedzieć, że od tej generacji Renault Twingo nawet wersji podstawowej, posiada napęd na tylną oś. Dotychczas zalety tej formy przełożenia mocy nie były do końca wykorzystywane.


Fot. Renault

Podczas Goodwill Festival of Speed, który odbywać będzie się od 23 do 26 czerwca. Francuski producent Renault, zaprezentuje sportową wersję modelu Twingo. Renault Twingo GT otrzyma nie tylko modyfikacje nadwozia, ale przede wszystkim jednostki, która umieszczona została z tyłu. Pod klapą tylnego bagażnika zadebiutuje 110 konny silniki o pojemności 0.9l. Jego maksymalny moment obrotowy wynosić będzie 170 Nm. Wizualnie samochód będzie wyróżniać się przede wszystkim dzięki swoim 17” felgom. Dodatkowo model ten otrzyma swój wyjątkowy pomarańczowy lakier, którego odnaleźć będzie można także wewnątrz samochodu. Renault Twingo GT dostępne będzie także w 4 innych kolorach nadwozia. Wnętrze wyróżniać będzie się dzięki nowej gałce od zmiany biegów i nakładek metalowych na pedałach.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-06 21:34:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Maly-i-pelny-energii-nadchodzi-Renault-Twingo-GT

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt