Nissan e-NV200 w niecodziennym długodystansowym teście

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan e-NV200 w niecodziennym długodystansowym teście
Pokonanie 10 000 km tradycyjnym spalinowym samochodem, nie należy do najtrudniejszych wyzwań. Wystarczy podjechać do stacji benzenowej 4-5 minut i samochód zatankowany jest do pełna i można kontynuować podróż. Dużo gorzej taki scenariusz wygląda w przypadku pojazdów elektrycznych. Nissan podjął się wyzwania i chce pokazać że ten wyczyn jest także możliwy w aucie elektrycznym. Czas na pokonanie tego dystansu to 35 dni. W tym czasie auto odwiedzi aż 8 krajów, zaliczając najpiękniejsze widoki naszego kontynentu. Podróż rozpocznie się w słonecznej Barcelonie, a meta znajduje się w Norwegi. Po swojej drodze samochód zaliczy jeszcze Francję, Belgię, Holandię, Niemcy Danie oraz Szwecję. Kraje w których istnieje już dobra infrastruktura przygotowana na ładowanie samochodów elektrycznych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-16 09:15:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-e-NV200-w-niecodziennym-dlugodystansowym-tescie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt