Mercedes powiększa rodzinę kabrioletów o C-klasę

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes powiększa rodzinę kabrioletów o C-klasę
Oferta Mercedesa w segmencie kabrioletów rośnie o nowego członka. Najnowszej generacji Mercedes C-Klasa idealnie na start lata pojawi się jako kabriolet. Nowy kabriolet wyposażony w miękki materiałowy dach wzbogacił się o specyficzne dla tego typu samochodów elementy, takie jak wzmocnione podwozie, zmodyfikowaną klimatyzację oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Pod maską nowego Mercedesa znajda się jednostki napędowe, których moc się od 156 do 510 KM. Każdy z silników dostępny będzie opcjonalnie z 9 biegową automatyczną skrzynia biegów.


Fot. Mercedes

Pod maską nowego Mercedes E-Klasa w nadwoziu kabriolet dostępnych będzie 10 jednostek napędowych w różnych wariantach. W ofercie znajdą się zarówno silniki 4,67 oraz 8 cylindrowe. Jednostki napędowe wyposażone zostały w system Start-Stop, a w niektórych wersjach w przełożone mocy na wszystkie cztery koła. Opcjonalna 9 biegowa skrzynia automatyczna 9G-TRONIC dostępna będzie we wszystkich jednostkach i ich wersjach. Do tego dochodzi jeszcze system DYNAMIC SELECT, dzięki którym można wybrać z jednej z pięciu opcji charakterystyki trybu jazdy samochodu.

Fot. Mercedes

Mercedes E-Klasa w wersji kabriolet to całoroczny samochód. Mimo tylko materiałowemu dachu, pojazd zapewnia komfortowe warunki także w zimę oraz chłodniejsze dni. Nowy Mercedes wyposażony został w dodatkowe rozwiązania w zakresie ogrzewania, które zapewniają rozwiązania AIRCAP oraz AIRSCARF. Składany materiałowy dach rozkłada i zamyka się w ciągu 20 sekund nawet przy prędkości sięgające 50 km/h. Pojemność bagażnika w zależności od wybranej wersji dachu wynosi od 285l do 360l.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-05 11:55:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-powieksza-rodzine-kabrioletow-o-C-klase

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt