Rodzina Fiat Tipo świętuje swoje 30 urodziny

Rozmiar tesktu A A A
-
Rodzina Fiat Tipo świętuje swoje 30 urodziny
Pierwsza odsłona Fiat Tipo pojawiła się na rynku 26 stycznia 1988 roku. Nad stworzeniem auta pracowało ponad 2000 ekspertów, a ich praca trawa przez trzy lata. Samochód w ofercie włoskiego producenta zastąpił model Fiat Ritmo, który produkowany był przez 10 lat. Fiat Tipo już od samego początku charakteryzował się dużą przestrzenią i dosyć wysokim poziomem wyposażenia jak na tamte lata. Tak jak wtedy tak też teraz Fiat Tipo staje się przodującym samochodem w ofercie włoskiego producenta. W swojej ojczyźnie w 2017 roku Fiat Tipo był najczęściej kupowanym samochodem kompaktowym. Na terenie całej Europy Fiat Tipo od dwóch lat jest liderem jak chodzi o wzrost sprzedaży w segmencie kompaktowych samochodów. Nowe auto może pochwalić się bardzo dobrą ceną, w zamian za niższy poziom wyposażenia. Jeżeli jednak ktoś szuka wyłącznie samochodu do pokonania dystansu, a więc główne założenie twórców samochodów. Fiat Tipo to strzał w 10.


Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-09 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rodzina-Fiat-Tipo-swietuje-swoje-30-urodziny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt