Nadchodzi BMW X6 w nowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadchodzi BMW X6 w nowej odsłonie
Sukces, tak w skrócie można nazwać dotychczasową X6. Połączenie samochodów, które nie mogły być bardziej od siebie oddalone – sportowe, ekskluzywne coupe, z dużym ciężkim SUVem. Jak dotychczas udało się sprzedać BMW aż 250 tyś egzemplarzy tego modelu. Dobra sprzedaż modelu przyczyniła się także do powstania mniejszego odpowiednika X4. Samochód w pełnej swojej okazałości zobaczymy zapewne podczas targów w Paryżu.


Fot. BMW

Wobec swojego poprzednika nowy X6 uzyskał bardziej masywną, introwersyjną linię, jednak nie tracąc przy tym na swojej sportowego ducha. Znakiem rozpoznawczym jak zawsze w modelach BMW pozostały nerkowe wloty powietrza, drugi element to ułożony w kształcie X przedni zderzak. Kolejnym mocnym akcentem to wchodzące głęboko aż do grilla reflektory bi ksenonowe, które są w standardowym wyposażeniu samochodu. Nadające charakteru samochodu felgi aluminiowe, także znalazły się na szerokiej liście wyprawki tego modelu - w tym przypadku 19” obręcze.

Fot. BMW

Wewnątrz tak jak można się było spodziewać po BMW, materiały najwyższej jakości. Układ kokpitu został skierowany ku kierowcy, tak aby mógł on szybko i bezproblemowo obsłużyć każdy z elementów samochodu. Kierowca oprócz innowacyjnego systemu Head-up display posiada także duży dotykowy ekran, na którym mogą zostać wyświetlane informacje o samochodzie, mapy jak też multimedia.

Fot. BMW

Wymiary nowego BMW X6 prezentują się następująco: 4.91m długości, 1.99m szerokości, 1.7m wysokości oraz rozstaw osi 2.93m. Standardowa pojemność bagażnika wynosi 580l, przy złożonych tylnych siedzeniach wzrasta ona do 1525l - przy czym tylna kanapa składa się w proporcjach 40:20:40. Nowy BMW X6 dostępny będzie tylko z trzema jednostkami napędowymi, przy czym jedna z nich zarezerwowana jest wyłącznie dla pakietu M.

SilnikMocMoment obrotowy0-100 km/hPaliwoSpalanie
xDrive50i450 KM650 Nm4,8sBenzyna13l / 7,7l / 9,7l
xDrive30d258 KM560 Nm6,7sDiesel6,7l / 5,5l / 6l
M50d381 KM740 Nm5,2sDiesel7,2l / 6,3l / 6,6l
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-06 10:42:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadchodzi-BMW-X6-w-nowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda