Hamilton umacnia się na prowadzeniu przed letnią przerwą

Rozmiar tesktu A A A
-
Hamilton umacnia się na prowadzeniu przed letnią przerwą
Zwycięzca kolejnego wyścigu w tym sezonie F1 został ponownie Lewis Hamilton. Podczas ostatniego wyścigu na Węgrzech - przed krótką letnią przerwą, kierowca z Wielkiej Brytanii nie pozostawił nadziei swoim rywalom. Lewis Hamilton zdobył w ty sezonie już 250 punktów. Ten wynik daje przewagę nad drugim kierowcą w klasyfikacji, koledze z zespołu Mercedes, Valtteri Bottasem aż o 62 punktów. Po zdobyciu drugiego miejsca na Węgrzech Max Verstappen zbliżył się do drugiego kierowcy w klasyfikacji generalnej. Holender ma już 181 punktów,a do drugiego kierowcy brakuje mu zaledwie 7 punktów. Trzecie miejsce na Węgrzech zdobył Sebastian Vettel. Kubica ponownie zajął ostatnie miejsce. Zdecydowanie lepszą dyspozycję wykazał młodszy kierowca zespołu Williamsa, Georga Russel, który zajął 16 miejsce. Pomiędzy drugim kierowcą, a Kubicą znaleźli się jeszcze Lance Stroll oraz Antonio Giovanazzi. Kolejny weekend wyścigowy w Belgi na popularnym torze Curcuit de Spa-Francorchamps rozpocznie się już 30 sierpnia i potrwa do 1 września.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-08-22 11:06:15
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hamilton-umacnia-sie-na-prowadzeniu-przed-letnia-przerwa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt