Wizja segmentu SUV w wykonaniu Skoda VisionS

Rozmiar tesktu A A A
-
Wizja segmentu SUV w wykonaniu Skoda VisionS
Rynek samochodów SUV, mimo wielkiego globalnego boomu, nie należał dotychczas do kluczowych dla czeskiego producenta. Może to się jednak w najbliższym czasie mocno zmienić. Skoda zaprezentuje podczas tegorocznych targów w Genewie swoją wizję samochodu reprezentującego ten segment pojazdów. Pierwszy pokaz nowej strategi będzie zdecydowanie większa konstrukcja, niż dotychczasowy przedstawiciel w ofercie czeskiego producenta. Mierząca 4,7m długości konstrukcja o nazwie VisionS, jest większa od jedynego SUV Skody o prawie 50 cm.


Fot. Skoda

VisionS, jest kontynuacją koncepcyjnego samochodu Vision C. Premiera poprzednika odbyła się także w Genewie 2 lata temu. Nowy SUV VisionS charakteryzuje się tak jak jego poprzednik ostrymi i silnymi akcentami w nadwoziu. Stylistyka wykorzystana w tym modelu jest kontynuacją gorąco przyjętego nowego wizerunku marki. Przynależność do terenowych wyżej zawieszonych samochodów, podkreślone zostało poprzez wysoko umiejscowione reflektory. Wykonane w technologi LED. Kolejna nowość, która wyróżnia ten samochód spośród innych pojazdów tego producenta to miejsce w trzech rzędach. Dzięki temu VisionS stał się pierwszym samochodem Skody przeznaczonym dla 6 osób.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-04 00:47:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wizja-segmentu-SUV-w-wykonaniu-Skoda-VisionS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt