Renault Captur w nowej limitowanej sportowej edycji

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Captur w nowej limitowanej sportowej edycji
Francuski producent samochodów Renault wprowadził do sprzedaży nową limitowaną serię modelu Renault Captur w wersji S-Edition. Auto bazować będzie na najwyższej i najlepiej wyposażonej wersji Initiale Paris. Otrzyma jednak jeszcze lepsze wyposażenie, sportową stylistykę i jako pierwszy jednostkę TCe 150. Podstawowa wersja modelu, która występować będzie z jednostką TCe 90 dostępna będzie już od 75 400 zł. Wyróżniające elementy wyposażenia to czarne diamentowe 17 calowe felgi, osłony podwozia w przedniej i tylnej części auta.


Fot. Renault

Wnętrze samochodu stroi 7 calowy dotykowy ekran wyposażony w najnowszą wersję systemu multimedialnego R-LINK. Na progach drzwi umieszczone są nakładki z napisem „S-Edition”. Obszycia foteli wykonane są z Alcantry połączona ze skórą. Auto oferowane jest standardowo w lakierze dwukolorowym. Opcje obejmują 7 wariantów kolorystycznych.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-31 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Captur-w-nowej-limitowanej-sportowej-edycji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt