Mierny rajd w wykonaniu polskich kierowców

Rozmiar tesktu A A A
-
Mierny rajd w wykonaniu polskich kierowców
Pierwszy rajd ERC w nowym sezonie nie rozpoczął się dla kierowców z polskich najlepiej. Najpierw wypadek Kajetana, który przekreślił jego szanse na pierwszą wygraną w tym sezonie, potem coraz słabsze wyniki w rajdach pozostałych kierowców. Jednak mimo gigantycznej straty do prowadzącego, Kajetan Kajetanowicz zdołał zdobyć 6 punktów, co klasyfikuje go na 9 miejscu w zestawieniu generalnym. Pierwszy podczas rajdu na Azorach został portugalski kierowca Bruno Magalhes ( 38 punktów ), drugie miejsce przypadło kierowcy z Niemiec Marijanowi Griebel ( 26 punktów ). Ostatni miejsce na podium zajął Irlandczyk Josh Moffet ( 20 punktów ). Mistrz poprzednich dwóch sezonów Kajetan Kajetanowicz traci więc 32 punkty do prowadzącego.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-02 11:53:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Mierny-rajd-w-wykonaniu-polskich-kierowcow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt