Nowe Volvo XC40 kreatywny, świeży i charakterystyczny

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe Volvo XC40 kreatywny, świeży i charakterystyczny
Długo wyczekiwana premiera szwedzkiego producenta, nowy Volvo XC40 już niebawem zastanie zaprezentowany. Auto to może okazać się najlepiej sprzedającym się autem szwedzkiego producenta. Samochód uderza w jeden z najszybciej rozwijających się segmentów na rynku nowych pojazdów. Dlatego nie może dziwić fakt, że Volvo postarało się dać coś więcej od siebie. Nowe Volvo XC40 najlepiej określić mają trzy słowa – kreatywny, świeży oraz charakterystyczne. Volvo XC40 będzie pierwszym samochodem tego producenta, który będzie posiadał tak szeroką gamę materiałów oraz kolorów do użycia. Samochód ten ma być idealnym pojazdem dla ludzi żyjących w mieście. Pozostaje teraz czekać wyłącznie na efekt końcowy, którego poznamy w przeciągu najbliższych tygodni.


“Chcieliśmy aby XC40 był świeżym, kreatywnym oraz charakterystycznym członkiem rodziny samochodów Volvo, pozwalając kierowcy personalizować swoje auto. Grupa docelowa XC40 to ludzie zainteresowani modą, designem oraz kulturą. Żyjący często w dużych miastach. Chcą aby samochód odzwierciedlał ich osobistość, a Volvo XC40 jest właśnie tym samochodem” powiedział Thomas Ingenlath, szef gabinetu projektów w Volvo Cars.

Fot. Volvomój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-22 09:36:38
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-Volvo-XC40-kreatywny--swiezy-i-charakterystyczny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt