Rozszerzenie rodziny V w Cadillacu

Rozmiar tesktu A A A
-
Rozszerzenie rodziny V w Cadillacu
Pierwsze samochody amerykańskiego Cadillaca, które były oznaczone znaczkiem V pojawiły się na rynku w 2004 roku. Od tego czasu modele z tej rodziny zyskały sobie wiele zwolenników. Cadillac swoją rodziną modeli V jest idealnym rozwiązaniem dla tych kierowców, którzy chcą mieć tradycyjny tylno napędowy samochód o sportowych osiągach jednak bez wyrzeczeń związanych z komfortem.


Fot. Cadillac

Nowy ATS w wersji V będzie dostępny w Europie na jesień w dwóch wariantach nadwozia. Klasyczna sportowa limuzyna lub też tradycyjne Coupe. Sama stylistyka normalnej wersji modelu ATS jest bardzo atletyczna i emanuje sportową aurą. Jednak jak przypadło na sportowe wersje ATS-V otrzymał kilka modyfikacji. Na środku maski pojawił się dodatkowy wlot na powietrze. Zmianie uległa także stylistyka dolna części zderzaków. Nie mogło także zabraknąć większego spoilera.

Fot. Cadillac

Wewnątrz samochód prezentuje się jak każdy zwyczajny Cadillac, ekskluzywnie i luksusowo. Cadillac jest dobrym przykładem do tego że wybierając moc silnika nie trzeba rezygnować z komfortu. Za lepsze odczucie komfortu służy miedzy innymi 2.77m rozstaw osi, zaś zawieszenie samochodu otrzymało kilka dodatkowych rozwiązań, które zapewniają odpowiednie trzymanie nawet na ostrych zakrętach przy tym jednak pozwalają na bardzo dobrą amortyzację.

Fot. Cadillac

Pod maską nowego ATV-S zadomowiła się 450 konna jednostka, która całą moc przenosi na tylną oś. Maksymalnym moment obrotowy przy tym wynosi 600Nm. Za odpowiednie obroty odpowiedzialna jest 8 biegowa automatyczna skrzynia, którą kierowca może bez problemu zarządzać przy kierownicy poprzez łopatki. Ustawiony samochód w trybie performance osiąga pierwsze 100km/h poniżej 4 sekundach. Maksymalna prędkość samochodu wynosi 299 km/h.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-11 21:10:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rozszerzenie-rodziny-V-w-Cadillacu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt