Volkswagen Sedric, trochę inny samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Sedric, trochę inny samochód
Kierunek motoryzacji jest pewny i zmierza każdego roku coraz większymi krokami ku autonomicznej jazdy. Tak więc za kilkanaście lat nie będziemy już sami prowadzić auta, one zawiozą nas na miejsce same szybko i bezpiecznie. Brzmi jak Science Fiction ale tak nie jest. Volkswagen podczas targów w Genewie zaprezentował pierwszy w pełni autonomiczny koncepcyjny model Sedric. Model ten stworzony został nie tylko przez samego Volkswagena, ale w ramach współpracy między markami w całej grupie Volkswagen. Auto wygląda jak mały busik, dysponuje miejscem dla nawet czterech osób i działa poprzez wybranie adresu i naciśnięciu guzika. Samochód ten oprócz trybu jazdy wyróżnia się jeszcze czymś innym jest jak mały domek na czterech kółkach, przed przednią szybą wstawiono powierzchnię na zieleń.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-16 07:57:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Sedric--troche-inny-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt