Toyota Auris TS z napędem hybrydowym dla Policji

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Auris TS z napędem hybrydowym dla Policji
Flota Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach powiększyła się o 43nowych, ekologicznych jak też ekonomicznych samochodów Toyota Auris TS w wersji hybrydowej. Pojazdy te dzięki napędu benzynowo-elektrycznego zużywają nawet o 50 kg CO² mniej, niż konkurencyjne modeli z napędem benzynowym. Mniejsza emisja spalin przekłada się też praktycznie na mniejsze zapotrzebowanie na paliwo. W przypadku tego modelu aby przejechać 100 km w trybie mieszanym potrzeba zaledwie 3,5l. Mimo tej pokaźnej oszczędności samochody japońskiego producenta niczym nie odbiegają od swoich konkurentów. Przyspieszenie samochodu z tym napędem zajmuje 10,9 sekund do 100 km/h. Do tego auta w wersji hybrydowej zawsze wyposażone są w automatyczne sprzęgła.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-06-14 20:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Auris-TS-z-napedem-hybrydowym-dla-Policji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt