Arrinera Hussarya GT w podróży po Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Arrinera Hussarya GT w podróży po Polsce
Arrinera Hussarya GT, rodzimy sportowy samochód zaliczył swój pierwszy uliczny debiut w Polsce. Swoją premierę na żywo w akcji, samochód świętował podczas Goodwood festiwalu prędkości. Tam zaprojektowany przez polaków samochód mógł wykazać się także po raz pierwszy i zaprezentować się w gąszczu innych super samochodów jak równy z równym. Teraz nastał czas na powrót do rodzimej ziemi, a dokładniej do Szczecina, Wrocławia oraz Warszawy. Ozdobiony przedwojenną szachownicą polskiego lotnictwa - w ramach uczenia 303 dywizjonu, który stacjonował w Goodwood. Symbol umieszczony został tuż za przednimi nadkolami, zdobiąc jasno niebieski lakier nadwozia wykonanego z włókna węglowego.


Fot. Arrinera

Arrinera Hussaryja GT to pierwszy sportowy samochód prawdziwego zdarzenia, który trafił do produkcji. Wyposażony został w jednostkę V8 o pojemności 6,2l oraz o mocy sięgająca od 420 KM do 650 KM. Maksymalny moment obrotowy polskiego pojazdu w zależności od wersji samochodu zaczyna się od 530 Nm do 810 Nm. Najmocniejszą wersję Arrinery Hussaryja, model GT mogli zobaczyć ludzie podczas publicznego pokazu samochodu w trzech polskich miastach. Teraz nastał czas na pierwszy wyścigowe osiągnięcia w Polsce zaprojektowanego samochodu oraz zwykłą uliczną wersję modelu, która ma pojawić się już na początku roku 2017.

Fot. Arrinera

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-09 20:27:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Arrinera-Hussarya-GT-w-podrozy-po-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt